Národní park Sequoia v Kalifornii - domov jedněch z největších stromů na planetě - navštíví každoročně více než milion turistů.
Ubytování v Sequoia parku
Typ ubytování
Camping Hotely

Hotely v národních parcích Sequoia a Kings Canyon

V národních parcích Sequoia a Kings Canyon se nabízí několik možností přenocování v místních hotelech a jiných ubytovacích zařízeních. Ubytování zde není právě levné, když nejlevnější pokoj, příp. chatka, se dá v letní sezoně sehnat za ceny začínající na 90 USD.

V národním parku Sequoia se dá přenocovat ve Wuksachi Lodge; tento hotel je umístěn jen několik kilometrů od Lodgepole v oblasti Giant Forest v blízkosti největší sekvoje General Sherman. V letních měsících se zde dá ubytovat za cenu zhruba 250 USD za pokoj a noc; mimo hlavní sezonu jsou ceny přibližně poloviční.

V Kings Canyon je možno vybírat z více nabídek – v oblast Grant Grove v blízkosti další obří známé sekvoje General Grant je možno spočinout hned ve dvou ubytovacích zařízeních – John Muir Lodge s 36 pokoji nabízí ubytování v letní sezoně okolo 150 USD na noc, mimo sezonu ceny opět klesají až na polovinu. Grant Grove Cabins nabízí levnější a skromnější ubytování v chatkách za ceny začínající okolo 80 USD za noc a chatku.

Wuksachi Lodge v národním parku Sequoia

V oblasti Cedar Grove je možno strávit noc v Cedar Grove Lodge, ale pouze v letní sezoně, neboť v zimě je oblast uzavřena. Ceny se zde pohybují okolo 130 USD za noc. Další možnosti ubytování nabízí bezprostřední okolí národních parku Sequoia a Kings Canyon.

Výběr z fotogalerie

 
Publikování či další šíření obsahu těchto webových stránek je bez písemného souhlasu provozovatelů stránek sequoia-park.cz zakázáno.    © 2013 sequoia-park.cz
Kontakt
  |   Ochrana soukromí