Národní park Sequoia v Kalifornii - domov jedněch z největších stromů na planetě - navštíví každoročně více než milion turistů.
Ubytování v Sequoia parku
Typ ubytování
Camping Hotely

Ubytování v národních parcích Sequoia a Kings Canyon

Národní parky Sequoia a Kings Canyon poskytují řadu možností ubytování, jak pro milovníky kempingu či méně náročné návštěvníky, tak i pro turisty vyžadující při cestách určitý komfort.

V parcích se nachází na čtrnáct kempů; ne všechny jsou však otevřeny celoročně. Ceny za noc a místo se pohybují od 12 do 20 USD; místo nelze ve většině kempů rezervovat dopředu a platí pravidlo „kdo dřív přijde“. Vzhledem k množství kempů však zpravidla lze sehnat ubytování i v průběhu hlavní sezony.

Ceny za ubytování v hotelech či chatkách se pohybují výrazně výše; noc v chatce přijde na cenu začínající na 90 USD, v hotelu ceny začínají ještě výše; v zimním období však ceny klesají až na polovinu.

Parky nejsou vzdáleny nijak daleko od „civilizace“, a proto je možno využít i ubytování v blízkých městech jako Visalia či Fresno, odkud je to do parků zhruba hodinu a půl jízdy. I v bezprostředním okolí parků se nachází řada ubytovacích kapacit hotelového typu, takže každý návštěvník si může vybrat dle svých preferencí a finančních možností.

Výběr z fotogalerie

 
Publikování či další šíření obsahu těchto webových stránek je bez písemného souhlasu provozovatelů stránek sequoia-park.cz zakázáno.    © 2013 sequoia-park.cz
Kontakt
  |   Ochrana soukromí